BIBS x Liberty čiulptukų rinkinys - Caple Dusty Blue Mix

BIBS x Liberty čiulptukų rinkinys - Caple Dusty Blue Mix 2vnt. Kūdikiai gimsta turėdami įgimtą čiulpimo refleksą ir jiems nereikia mokytis žįsti. Tačiau ritmiški čiulpimo judesiai, kūdikį veikia raminančiai. Todėl ir atsirado čiulptukai naujagimiams, kad padėtų mažyliams greičiau nurimti. Ypač dabar vis dažniau keliaujame, vis daugiau dirbame ir kartais tenka palikti mažyli su tėčiu ar artimaisiais. Tokiais atvejais ir sukurti daugumos mylimi BIBS čiulptukai, kurie savo forma ir dydžiu primena mamos krūtį. Tai Jums tikrai pasitarnaus ir padės greičiau nuraminti mažyli. Taip suteikdami saugumo ir ramybės pojūtį kūdikiui, tarsi būtų su mama.

BIBS
Amžius: 0-6 mėn
11,95 €
9,56 € Sutaupote 20%
Pristatymas per 1-3 darbo dienas
Paskutinė prekė

BIBS x Liberty čiulptukų rinkinys - Caple Dusty Blue Mix 2vnt. Tai tarsi aksesuaras, kuris papuoš kiekvieną naujagimį, ar ūgtelėjusį kūdikį. BIBS čiulptukai rinkoje įsitvirtine jau daugiau kaip 40 metų. Tad drąsiai galime teigti, kad tai visų laikų mylimiausi čiulptukai. BIBS kūrėjai pasistengė ir sukūrė tiek daug spalvų čiulptukams, jog neabejojame, kad atrasite ir savo mažyliui patinkančią spalvą. 

Dėžutėje rasite 2 vienetus, skirtingus BIBS čiulptukus. Kiekvieną dieną leiskite vaikučiui pačiam pasirinkti norimos spalvos čiulptuką, su kuriuo jausis ramiau ir saugiau.

Sudėtis: 

Be BPA, PVC ir ftalatų

Natūralus, tvarus kaučiuko lateksas

Atitinka Europos standartą EN 1400 + A2

Savybės:

Idealiai tinka vaikams nuo gimimo iki 18 mėnesių

Primena krūties formą ir dydį

Prisitaiko prie vaiko gomurio ir burnos ertmės formos

Skatina natūralų žindymą, bei tinkamą dantenų, bei dantų vystymąsi

Itin švelnus kūdikio odai aplink burną

Lengvas laikiklis ir minkštas apvalus čiulptukas

Rekomenduoja akušeriai

Kaip naudoti:

Pasirinkite čiulptuką, kuris atitinka vaiko amžių. Po įprastinio čiulptuko plovimo ir sterilizavimo viduje gali likti vandens. Paspauskite čiulptuką ir taip išspauskite likutį vandenį.

BIBS sukūrė ir daugiafunkcinę dėžutę šiems čiulptukams laikyti. Taip čiulptukus apsaugosite nuo nešvarumų, ir sumažinsite tikimybę juos pamesti. Juos galite apžiūrėti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika