Kūdikio lovytė FREDRICH Vegan

Kūdikio lovytė FREDERICK Vegan tai ypatingas rotango grožis. Pintų raštų kūrybinės galimybės iš tiesų neribotos. FREDERICK Vegan modelio dizainas yra kompaktiškas, tačiau subtiliai įmantrus - lygiagrečios linijos ir vingiuotos kreivės puikiai dera tarpusavyje. Ši lovytė tai patvarus ir ilgaamžis daiktas kuriantis istoriją. Tikra egzotika ir ne kitaip. Kiekviena detalė iki smulkmenų išpuoselėta ir akį traukianti. Neįmanoma neįsimilėti. Tai tarsi meno kūrinys, kuris gali keliauti iš kartos į kartą. Be to, mylintiems tvarumą, bei autentiškumą ši lovytė puikus pasirinkimas. Puikiai tiks augančiam kūdikiui. Visos medžiagos yra natūralios. Idealiai tinka naujagimiems ir vaikams iki 3 metų.

Bermbach Handcrafted
1 421,00 €
Išparduota

Kūdikio lovytė FREDERICK Vegan tai įrodymas kaip gali natūralios medžiagos ir meistriškumas puikiai derėti tarpusavyje. Kūdikio lovytė yra tiek praktiška, tiek graži, tiek tvari, tiek gerai pagaminta. Ji atitinka visus mūsų reikalavimus: natūrali, ekologiška, patogi ir estetiškai patraukli. FREDERICK Vegan lovytė saugi ir patogi ramiam kūdikio miegui.

Lovytės FREDERICK Vegan matmenys

ilgis: 171 cm / plotis: 74 cm / aukštis: 90,5 cm

Lova parduodama kartu su čiužiniu.

Čiužinys specialiai pritaikytas FREDERICK Vegan lovytei. 

Pagamintas iš kokoso vidinėje dalyje, ekologiškos avies vilnos, ekologiškos medvilnės. Sertifikuotas KBA ekologiškas čiužinys  (120 x 60 x 9 cm)

bett2.png

Kilmės šalis: Vokietija.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika