• −20%
  • Išparduota

Barškutis su varpeliu „Himalajų gėlė“, Natruba

Barškutis su varpeliu „Himalajų gėlė“, Natruba. Išskirtinio grožio, skandinaviško stiliaus barškutis-kramtukas tinkamas naudoti nuo 0+ mėnesio. Viduje yra barškutis, kuris skatina klausos pojūtį. Nelygus barškučio paviršius puikiai lavina lytėjimo pojūčius. Barškutis-kramtukas pritaikytas mažosioms rankytėms, kad būtų patogu paimti, sučiupti. Unikalaus dizaino, rankų darbo, švelniai kreminės spalvos Barškutis  „Himalajų gėlė“, su varpeliu gali būti puikus žaislas Jūsų mažyliui pirmaisiais gyvenimo metais. Visi Natruba barškučiai pagaminti iš natūralaus kaučiuko todėl yra visiškai ekologiški bei saugūs naudoti patiems mažiausiems. Produktas neturi jokių ertmių todėl drąsiai galite žaisti su juo ir vandenyje. CE patikrintas pagal Europos standartą EN71

Natruba
RA-PLU01-RS
20,00 €
16,00 € Sutaupote 20%
Išparduota

Barškutis su varpeliu „Himalajų gėlė“, Natruba. Mėgstantiems išskirtinio dizaino žaislus, šis puikiai papildys Jūsų turimų žaislų gretas. Barškutis su varpeliu pritaikytas nuo 0+ mėnesio naudojimo. Jo skleidžiamas garsas puikiai skatins klausos pojūčius. Nelygus paviršius - puikus sensorinis žaislas kūdikiui, kurio dėka lavinsis mažylio lytėjimo pojūčiai. Puikiai tinkamas smulkiajai ir stambiajai motorikai aktyvinti. Barškutis su varpeliu „Himalajų gėlė“  sukurtas taip kad tiktu pačioms mažiausioms rankytėms. Kad būtu lengva bei patogu suimti. Natruba barškučiai pagaminti iš natūralaus kaučiuko todėl yra visiškai ekologiški bei saugūs naudoti kūdikiams ir vaikams. Produktas neturi jokių angų todėl drąsiai galite žaisti su juo ir vandenyje. CE patikrintas pagal Europos standartą EN71. Barškutis su varpeliu „Himalajų gėlė“  patiks vaikams ir kūdikiams.

Priežiūra: po naudojimo nuplaukite muiluotu vandeniu, ir nusausinkite. Laikykite sausoje vietoje. Nedėkite į indaplovę ar mikrobangų krosnelę. Nelaikykite pridėje prie šilumos šaltinio. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

Saugumas: alerginės reakcijos į natūralų kaučiuką gali pasireikšti, tačiau jos yra gan retos. Jei esate alergiški kaučiukui, rekomenduojame nenaudoti šio gaminio. Žaislo aštriais daiktais nebadyti, nepjaustyti ar kitaip negadinti. Jei pastebite įtrukimus ar įplišimus, išmeskite žaislą. Prieš duodant vaikui, nuimkite visas pakuotes. Pačią dėžutę pasilikite, nes joje yra svarbi informacija.

Pastaba: kaučiukas yra natūrali medžiaga, todėl laikui bėgant suyra naturaliai nepakenkdamas mūsų aplinkai. Produktas gali būti pažeistas jei po naudojimo paliekate ant tiesioginių saulės spindulių arba vandenyje.

RA-PLU01-RS

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika