Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BIBS

BIBS - tai 1978 m. įkurtas aukščiausios kokybės Danijos kūdikių ir mažų vaikų prekių ženklas. Mūsų kelionė prasidėjo nuo kultinio "Spalvoto" čiulptuko, kurį papildė daugybė naujų dizainų ir gaminių kategorijų. Šiandien BIBS veikia daugiau nei 80 pasaulio rinkų, o jos produkcija parduodama daugiau nei 9000 prekybos...

BIBS - tai 1978 m. įkurtas aukščiausios kokybės Danijos kūdikių ir mažų vaikų prekių ženklas. Mūsų kelionė prasidėjo nuo kultinio "Spalvoto" čiulptuko, kurį papildė daugybė naujų dizainų ir gaminių kategorijų. Šiandien BIBS veikia daugiau nei 80 pasaulio rinkų, o jos produkcija parduodama daugiau nei 9000 prekybos vietų.

BIBS yra vizionieriška bendrovė, pasižyminti kūrybišku ir pažangiu mąstymu bei novatoriška gamybos sistema. Esame įsipareigoję siūlyti tvariai pagamintus, originalius, saugius ir estetiškus gaminius. Medžiagas įsigyjame, gaminame, testuojame ir sertifikuojame laikydamiesi aukščiausių rinkoje galiojančių standartų, kad savo klientams užtikrintume geriausios kokybės gaminius.

Norime įkvėpti, tobulinti ir diegti naujoves mūsų pramonėje ir padaryti BIBS pageidaujamu kūdikių ir mažų vaikų prekės ženklu visame pasaulyje.

Aktyvūs filtrai

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika