Kūdikio lovytė MARTHA

Kūdikio lovytė MARTHA tai tarsi lizdelis saugiam naujagimio miegui. Ši lovytė tai patvarus ir ilgaamžis gaminys kuriantis istoriją. Tikra egzotika ir ne kitaip. Rankų darbo lovytė iš rotango. Kiekviena detalė iki smulkmenų išpuoselėta ir akį traukianti. Neįmanoma neįsimilėti. Tai tarsi meno kūrinys, kuris gali keliauti iš kartos į kartą. Papuoš jūsų išskirtinį namų stilių betkokiame amžiuje. Lenktos išorinės sienelės suteikia didesnį erdvės pojūtį kūdikiui. Metalinės kojelės yra reguliuojamos. Puikiai prisiderinsite prie savo lovos aukščio. Jei yra poreikis, šoninę sienelę galima nuimti, taip bus patogiau gulėti šale kūdikio ir kurtį tarpusavio ryšį nuo pirmų gimimo dienų. Lovytė skirta naujagimiams ir kūdikiams iki 6 mėnesių.

Bermbach Handcrafted
1 106,00 €
Išparduota

Kūdikio lovytė MARTHA suteikia galimybę kūdikiui gulėti arti tėvų, tačiau savo miego karalystėje. Tarsi apsauga, į išorę lenktos sienelės supa mažą kūdikio lizdelį. MARTHA lovytė turi ir atveriamą sienelę, kuri lengvai nusiima. Lovelės kojos yra reguliuojamo aukščio, galima prisiderinti prie skirtingo lovos aukščio. Kaip ir kiti šios lovos modeliai, taip ir ši lova išsiskiria puošniu dizainu. Siauri dirželiai, pagaminti iš natūralios odos, jungia krepšelio strypus ir visiems lovos modeliams suteikia didelį tvirtumą. Net ir MARTHA atveju mažos mangmedžio medienos kojelės užtikrina stabilią ir saugią apatinio rėmo atramą ant grindų.

Lovytės MARTHA matmenys

ilgis: 80 cm / plotis: 50 cm / aukštis: 40 cm + kojos 30-50 cm

SVARBU! Lova parduodama kartu su čiužiniu.

Čiužinys specialiai pritaikytas MARTHA lovytei. 

Pagamintas iš kokoso vidinėje dalyje, ekologiškos avies vilnos, ekologiškos medvilnės. Sertifikuotas KBA ekologiškas čiužinys (82 x 49 x 6 cm)

Kilmės šalis: Vokietija.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika