• Išparduota

Krepšys - šaltkrepšis Lola&Lykke

Krepšys - šaltkrepšis Lola&Lykke. Specialiai sukurtas išmaniajam elektriniam pientraukiui Lola&Lykke ir pieno laikymo maišeliams. Toks stilingas ir patogus, jog galite drąsiai naudoti keliaujant, darbe, ar tiesiog einant pasivaikščioti. Galite visai nesirūpinti dėl pienuko, nes šaltkrepšis sukurtas taip, kad pienukas išliktų šviežias net iki 6 valandų. Lola&Lykke specialiai sukurtas krepšys yra labai patogus gabenti pientraukį ir pieno laikymo maišelius.

Lola & Lykke
39,00 €
Išparduota

Krepšys - šaltkrepšis Lola&Lykke. Kai būsite ne namuose ir norėsite, kad visas jūsų sunkus darbas nenueitų perniek, pasiimkite pientraukį šaltkrepšyje ir ramiai leiskite laiką. Visiškai izoliuotas krepšys yra idealaus dydžio, kad tilptų jūsų pientraukis, kūdikio buteliukas ir pieno maišeliai. Šaltkrepšis išlaikys pieną vėsų ir šviežią iki 6 valandų. Tvirta rankena ir kabliukų segtukai, leidžia nešiotis krepšį arba užsegti ant vežimėlio, kad būtų lengviau transportuoti. Lengvai valoma poliesterio išorė pažymėta prekės ženklu Lola&Lykke Nordic dizaino stiliumi – paprasta ir elegantiška!

Kodėl verta pasirinkti krepšį Lola&Lykke:

  • Išlaiko pieną vėsų ir šviežią iki 6 valandų
  • Telpa 3 NaturalFlow kūdikio buteliukai + 2 pieno laikymo maišeliai, arba Lola&Lykke Smart Breast pompa ir 2 NaturalFlow kūdikio buteliukai + 2 pieno laikymo maišeliai
  • Atsparus oro sąlygoms, net lietingomis dienomis keliaujant.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika