• −20%
  • Išparduota

Vystyklai kūdikiams (muslino) 65x65cm

Vystyklai kūdikiams (muslino) 65x65cm. Ypač kokybiški, minkšti muslino vystyklai, merliukai yra neatsiejama naujagimio kraitelio dalis – praverčiantys nuo pat pirmos gimimo dienos. Praktiškas ir tinkamas įvairiems tikslams: žindymui, valgymui, migdimuisi, glaustymuisi, keliaujant. Galima naudoti kaip paklotą, rankšluostį, vystymo paklotą ar kaip apdangalą žindant. Natruba muslino vystyklai – merliukai  pagaminti iš 100% organinės medvilnės. Kiekvienoje pakuotėje yra 2vnt. merliukų: vienas su raštu, o kitas vienspalvis. Skalbti 30 C temperatūroje.

Natruba
CLT2-MUS-LEF-CR
13,50 €
10,80 € Sutaupote 20%
Išparduota

Vystyklai kūdikiams (muslino) 65x65cm.Nuo pat pirmos gimimo dienos pradedame naudoti vystyklus ir merliukus savo kūdikiams. Tai neatsiejama naujagimio kraitelio dalis. Nenaujiena ir praktiškos dovanų įdėjos naujagimiams iš šių produktų. Geriausia rinktis natūralaus audinio vystyklus kurie būtų laidūs orui, minkšti ir švelnūs, bei malonūs liesti mažyliui.  Taip pat svarbu, kad nedirgintų odos ir nesukeltų alergijos. Šie Natruba muslino vystyklai merliukai pagaminti iš 100% organinės medvilnės. Galima naudoti nuo pat pirmųjų naujagimio dienų kaip paklotą, rankšluostį, vystymo paklotą ar kaip apdangalą žindymui. Puikus pagalbininkas migdantis, keliaujant, valgant  ar po valgio kaip apsauga ant tėvų peties nuo atpilimo. Pakuotėje yra 2vnt. vystyklų: vienas su raštu, o kitas vienspalvis.

Priežiūra: prieš naudojant išskalbti. Rekomenduojama plauti su švelnia programa 30 C temperatūroje arba skirta medvilnės plovimui. Džiovinti džiovyklėse nepatartina. Nenaudokite balinimo priemonių. Lyginti medvilnei skirtu rėžimu. 

Kokybės sertifikatai: GOTS

Pagaminta: Turkijoje.

CLT2-MUS-LEF-CR

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika