Švelni ir natūrali kūdikių odos priežiūra

Kategorija: Straipsniai Data: Komentarai: 0 Peržiūros: 562

Švelni ir natūrali kūdikių odos priežiūra

Kartu su naujagimiu į namus atkeliauja ir daug malonių pokyčių bei naujų tradicijų. Tiesa, ateina metas ir šį tą peržvelgti naujai bei įvertinti, ar tam namuose vis dar yra  vietos. Viena iš tokių sričių – naudojama buitinė chemija ir kosmetikos priemonės. Viskas, ką iki šiol naudojote, dažniausiai yra įvertinama ir nusprendžiama, ar priemonės nealergizuos naujagimio, ar jos yra saugios naudoti šalia mažiausio šeimos nario. Žinoma, svarbus ir paties naujagimio kosmetikos krepšelio pasirinkimas. Norime pasidalyti keliais patarimais apie tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kosmetikos priemones kūdikiui.

Švelnūs prausikliai kasdienei higienai

Pirmą kartą naujagimis, dažniausiai, yra maudomas grįžus iš ligoninės namo. Specialistai rekomenduoja mažylį maudyti 3–4 kartus per savaitę, t. y. maždaug kas antrą dieną. Kasdienės maudynės gali sausinti odą ir sukelti sudirgimą. Be to, naujagimiai aktyviai fiziškai nejuda, neprakaituoja, todėl kasdienis viso kūno prausimas nėra būtinas. Kitomis dienomis, kai nemaudote, mažylį užtenka apvalyti su drėgna kempine ar drėgnu švariu vystyklu. Žinoma, taip pat labai svarbu nuvalyti mažylį kaskart keičiant sauskelnes.

Pirmosioms mažylio maudynėms reikėtų naudoti nedidelį kiekį švelnaus kūno prausiklio. Įprastai kūdikiams tinka tas pats prausiklis ir kūnui, ir plaukams (galvytei) plauti. Švelnus „SoKind“ prausiklis „Bubble Time“ yra su avižų ir medvilnės sėklų aliejais, kurie subtiliai drėkina ir ramina sudirgusią odą. Prausiklis yra be dažiklių, be alkoholio, be pridėtinių kvapiklių ar be ftalatų. Tai – puikus pasirinkimas maudynėms nuo pat pirmųjų dienų.

Kai reikia daugiau drėkinimo

Sveiko naujagimio odelei, įprastai, nereikia papildomo drėkinimo. Tačiau jei pastebite, kad odelė išsausėjo, ima pleiskanoti – gali būti, kad jei reikia švelnaus losjono. Įprasti kūno losjonai (pvz., kokį naudoja mama) dažnai būna su įvairiais kvapikliais, kurie maloniai kvepia suaugusiam, tačiau gali erzinti jautrią naujagimio uoslę. Be to, universaliuose suaugusiųjų losjonuose ar kūno kremuose dažnai yra kiek aštresnių medžiagų, kurios gali neigiamai paveikti naujagimio odą.

Todėl yra labai svarbu, kad ir mama (kuri dažnai liečia mažylį), ir naujagimis naudotų saugią kosmetiką. Būtent toks yra losjonas kūdikiams „Tiny Softness“. Jį galima tepti ant drėgnos odos ką tik po maudynių. Priemonė greitai ir lengvai susigeria bei maitina ir ramina jautrią odą.

Sauskelnės ir jų problemos

Kas turi kūdikių, tas bus susidūręs ir su įvairiais bėrimais bei paraudimais, kurie atsiranda ant švelnios kūdikio odelės sauskelnių srityje. Vieni kūdikiai natūraliai turi jautresnę odą, todėl jie dažniau susiduria su tokiomis problemomis. Taip pat bėrimai, šutimai gali būti susiję ir su metų laiku (vasarą jie dažnesni), kūdikio sudėjimu (apkūnesni kūdikiai su tuo susiduria dažniau) ir t. t.

Kad ir dėl kokios priežasties pastebėjote, jog oda yra sudirgusi sauskelnių srityje, reikia ne tik šalinti priežastį (keisti sauskelnių rūšį? Keisti naudojamas drėgnas servetėles? Dažniau keisti sauskelnes?), bet ir pasirūpinti sudirgusia, paraudusia, išberta oda. Tam siūlome naudoti raminantį balzamą „Little Miracle“. Jis padės atstatyti odos drėgmės balansą, nuramins sudirgimus. Balzamą tepti galima kaskart keičiant sauskelnes.

Kviečiame susipažinti su visa kosmetikos priemonių pasiūla kūdikiams ir jų mamoms mūsų e. parduotuvės kategorijoje „Natūrali kosmetika“. Galbūt kaip tik čia rasite tai, ko jums reikia!

Komentarai

Parašykite savo komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika