Vonios žaislas „Povas“, Natruba

Vonios žaislas „Povas“, Natruba. Žaislas, su kuriuo galima žaisti vonioje, stiprina vaizduotę ir kūrybiškumą, o tai savo ruožtu stiprina jūsų vaiko kritinį mąstymą ir kūrybišką, problemų sprendimą bei gebėjimą mąstyti neribotai, be to, skatina jų pačių gebėjimą drąsiai įveikti kliūtis. Duokite savo vaikui geriausius ir natūraliausius vonios žaislus, nerizikuodami, kad viduje susidarys pelėsiai. Visi Natruba žaislai yra  išlieti be skylių ar kitokių angų. Renkantis šį natūralaus kaučiuko vonios žaislą „Povas“, jūs ne tik pasirenkate gerą dizainą, bet ir sakote „ne“ plastikui ir pavojingoms cheminėms medžiagoms. Visi Natruba natūralaus kaučiuko gaminiai yra išbandyti pagal galiojančius standartus ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje ir gali būti naudojami nuo 0+m.

Natruba
BA-PEA01-LB
17,50 €
14,00 € Sutaupote 20%
Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Vonios žaislas „Povas“, Natruba. Tišku tišku patiems mažiausiems su unikalaus grožio ir dizaino žaisliuku „Povu“, bus nenuobodžios jokios maudynės.  Jis yra lengvas ir nesunkiai laikomas net pačiomis mažiausiomis  rankytėmis. Vonios žaislas sukurtas daugiausiai dėmesio skiriant judesių stimuliavimui , akių - rankų koordinacijai ir smulkiajai motorikai, bei visų pojūčių pažadinimui su daugybe smulkių dizaino detalių. Duokite savo vaikui geriausius ir natūraliausius vonios žaislus, nerizikuodami, kad viduje susidarys pelėsis.  Visi Natruba žaislai yra išlieti be skylių ar kitokių angų. Renkantis šį natūralaus kaučiuko vonios žaislą „Povas“, jūs ne tik pasirenkate gerą dizainą, bet ir sakote „ne“ plastikui ir pavojingoms cheminėms medžiagoms. Visi Natruba natūralaus kaučiuko gaminiai yra išbandyti pagal galiojančius standartus ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje ir gali būti naudojami nuo 0+m.

Priežiūra: po naudojimo nuplaukite muiluotu vandeniu, ir nusausinkite. Laikykite sausoje vietoje. Nedėkite į indaplovę ar mikrobangų krosnelę. Nelaikykite pridėje prie šilumos šaltinio. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

Saugumas: alerginės reakcijos į natūralų kaučiuką gali pasireikšti, tačiau jos yra gan retos. Jei esate alergiški kaučiukui tada nenaudoti šio gaminio. Žaislo aštriais daiktais nebadyti, nepjaustyti ar kitaip negadinti. Jei pastebite įtrukimus ar įplišimus, išmeskite žaislą. Prieš duodant vaikui, nuimkites visas pakuotes. Pačią dėžutę pasilikite, nes joje yra svarbi informacija.

Pastaba: kaučiukas yra natūrali medžiaga, todėl laikui bėgant suyra natūraliai nepakenkdamas mūsų aplinkai. Produktas gali būti pažeistas jei po naudojimo paliekate ant tiesioginių saulės spindulių arba vandenyje.

BA-PEA01-LB

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika