• −20%
  • Išparduota

Sensoriniai kamuoliukai, žalios spalvos 2vnt

Sensoriniai kamuoliukai, žalios spalvos 2vnt. Gerai žinoma, kad jutiminiai žaislai vaiko gyvenime turi didžiulę reikšmę. Nes nuo pat kūdikystės mažyliai pradeda čiupinėti, tyrinėti ir viskuo domėtis. Todėl labai svarbu suaugusiems, kad žaislai būtų ne tik grąžūs bet ir saugūs naudoti mūsų vaikams. Visus tėvų lūkesčius atitinkantys Natruba sensoriniai kamuoliukai kaip tik tokie. Be to viduje yra varpelis, ir gali būti naudojamas kaip barškutis, ar muzikinis žaislas. Sensoriniai jutiminiai kamuoliukai skirti motoriniams ir įvairiems pojūčiams lavinti. CE patikrintas pagal Europos standartą EN71. Gali būti naudojami nuo 0+m. 

Natruba
BE-LEF01-GN
20,00 €
16,00 € Sutaupote 20%
Išparduota

Sensoriniai kamuoliukai, žalios spalvos 2vnt. Idealiai pritaikyta mažosioms kūdikio rankytėms, skatina vaikus daugiau judėti, galvoti ir žaisti.  Kamuoliukai yra lengvai plaunami, tad puikiai tiks dygstantiems dantukams. Jutiminiai žaislai vaiko gyvenime užima didžiulę reikšmę. Nuo pat kūdikystės pradedame tyrinėti, liesti ir viskuo domėtis. O kad tai būtų saugu, Natruba kūrėjai pasirūpinosu galvoję šiuos sensorinius kamuoliukus, kurių viduje yra ir varpelis. Vaikams visados įdomiau tyrinėti žaislą kuris, dar ir garsus geba skleisti. Neabejojame jūsų mažylių išradingumu ir tikime, kad šie sensoriniai žaislai tikrai turės paskirtį jūsų namuose. Natrūba sensoriniai kamuoliukai pagaminti iš natūralaus kaučiuko. CE patikrintas pagal Europos standartą EN71. Kamuoliukai neturi jokių angų ar kitokių ertmių, todėl dėl pelėsio nereikėtu jaudintis. Šie kamuoliukai gali būti naudojami nuo 0+ mėnesio.

Priežiūra: po naudojimo nuplaukite muiluotu vandeniu, ir nusausinkite. Laikykite sausoje vietoje. Nedėkite į indaplovę ar mikrobangų krosnelę. Nelaikykite pridėje prie šilumos šaltinio. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

Saugumas: gali pasireikšti alerginės reakcijos į natūralų kaučiuką, tačiau jos yra gan retos. Jei esate alergiški kaučiukui tada nenaudokite šio gaminio. Žaislo aštriais daiktais nebadyti, nepjaustyti ar kitaip negadinti. Jei pastebite įtrukimus ar įplišimus, išmeskite žaislą. Prieš duodant vaikui, nuimkites visas pakuotes. Pačią dėžutę pasilikite, nes joje yra svarbi informacija.

Pastaba: kaučiukas yra natūrali medžiaga, todėl laikui bėgant suyra natūraliai nepakenkdamas mūsų aplinkai. Produktas gali būti pažeistas jei po naudojimo paliekate ant tiesioginių saulės spindulių arba vandenyje.

BE-LEF01-GN

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika