Kūdikio lovytė PAUL Vegan

Kūdikio lovytė PAUL Vegan. Patvarus ir ilgaamžis gaminys kuriantis istoriją. Tikra egzotika ir ne kitaip. Rankų darbo lovytė iš rotango. Kiekviena detalė iki smulkmenų išpuoselėta ir akį traukianti. Neįmanoma neįsimilėti. Tai tarsi meno kurinys, kuris gali keliauti iš kartos į kartą. Papuoš jūsų išskirtinį namų stilių betkokiame amžiuje. Be to, mylintiems tvarumą, bei autentiškumą ši lovytė bus puikus pasirinkimas augančiam kūdikiui. Visos medžiagos yra natūralios. Idealiai tinka naujagimiams. Augant vaikui keičiasi ir lovytė, nes galima nuimti šoninę lovos sienelę. Taip lovytė tampa funkcionalesnė ir žaismingesnė. Ūgtelėjus vaikučiui atsiranda galimybė pačiam įlipti ar išlipti iš lovos.

Bermbach Handcrafted
1 510,00 €
Išparduota

Kūdikio lovytė PAUL Vegan yra naujausias BERMBACH - modelių asortimento narys, kuriame puikiai dera lygiagrečios linijos ir kreivės. PAUL Vegan modelis prailgina lovos panaudojimo galimybes, nes yra galimybė nuimti šoninį lovytės elementą. Taip mažyliai gali savarankiškai išlipti iš lovos ir atsigulti į lovą, kai tik bus pakankamai dideli.

Puikiai tinka vaikams iki 6 metų.

Svarbu! Lova parduodama kartu su čiužiniu.

Čiužinys specialiai pritaikytas PAUL Vegan lovai.

Pagamintas iš kokoso vidinėje dalyje, ekologiškos avies vilnos, ekologiškos medvilnės. Sertifikuotas KBA ekologiškas čiužinys  (130 x 70 x 9 cm)

Kilmės šalis: Vokietija. 

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika