Kūdikio lovytė EMIL

Kūdikio lovylė EMIL. Norėtume išpildyti daugelio tėvų norą turėti tai, ko pramoninė masinė gamyba paprasčiausiai negali pasiūlyti: aistrą individualiam baldui, kuriuo galima džiaugtis labai ilgai. Viena vertus, dėl to, kad ši lovytė pagaminta rankomis ir yra neįtikėtinai aukštos kokybės, kita vertus, dėl to, kad jos dizainas žmonėms atrodo natūralus ir savas. Rankų darbo kūdikio lovytė iš rotango. Kiekviena detalė iki smulkmenų išpuoselėta ir akį traukianti. Neįmanoma neįsimilėti. Tai tarsi meno kūrinys, kuris gali keliauti iš kartos į kartą. 

Bermbach Handcrafted
1 169,00 €
Išparduota

Kūdikio lovytė EMIL. "Bermbach Handcrafted" savo gaminių asortimentą papildė meniškai žaismingu dizaino variantu, kuriam būdingas X formos pintas krepšys iš rotango. Plonos odos juostelės apjuosia kiekvieną pynimo jungties tašką ir suteikia papildomo tvirtumo EMIL lovytei. Šiltos, natūralios rotango ir odos spalvos susilieja į žavų raštą. BERMBACH rankų darbo baldų meistriškumas matomas iš pirmo žvilgsnio. Kaip ir kitos lovelės, EMIL taip pat stovi ant elegantiško pagrindo, pagaminto iš lenkto plieno su Mango - medinėmis kojelėmis.

Lovytės EMIL matmenys

ilgis: 98 cm / plotis: 56 cm / aukštis: 86,5 cm

Lova parduodama kartu su čiužiniu.

Čiužinys specialiai pritaikytas EMIL lovytei. 

Pagamintas iš kokoso vidinėje dalyje, ekologiškos avies vilnos, ekologiškos medvilnės. Sertifikuotas KBA ekologiškas čiužinys  (84 x 51 x 6 cm)

Kilmės šalis: Vokietija.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika