• −20%
  • Išparduota

Kramtukas kūdikiams „Gulbė“, Natruba

Kramtukas kūdikiams „Gulbė“, Natruba - tai puikus pagalbininkas augant dantukams. Tinkamas naudoti nuo 0+ mėnesio.  Žaislo švelni ir  maloni struktūra pasieks visas burnos ertmes, tad lengvai pamasažuos dantenas ir padės nurimti kūdikiui. Visi Natruba kramtukai pagaminti iš natūralaus kaučiuko todėl yra visiškai ekologiški bei saugūs naudoti patiems mažiausiems. Produktas neturi jokių angų todėl drąsiai galite žaisti su „Gulbe“ ir vandenyje. Žaisliukas sukurtas specialiai taip, kad būtu patogu sučiupti mažosioms vaikų rankytėms. Kramtuko pagalba galima lavinti ne tik smulkiają motoriką, bet ir stambiąją. Tad pukiai padeda lavinti vaikų vizualinius, lytėjimo ar judrumo įgudžius. Svajokime, kurkime ir žaiskime kartu su Natruba kramtukais skirtais kūdikiams.

Natruba
TE-SWN02-WT
17,50 €
14,00 € Sutaupote 20%
Išparduota

Kramtukas kūdikiams „Gulbė“, Natruba  yra elegantiškas, skandinaviško stiliaus žaislas. Tai unikalaus dizaino, rankų darbo kurinys.  Pagamintas iš natūralaus kaučiuko. Kiekvienas žaisliukas nudažomas rankomis natūraliais dažais, todėl galite pastebėti smulkių netobulumų ar detalių skirtumų. CE patikrintas pagal Europos standartą EN71. Baltos „Gulbė“ linijos ir tekstūra yra švelnios ir lygios. Tad bus patogios visoms mažosioms rankytėms sučiupti ir puikiai tiks pasimasažuoti dantenas kai prasidės dantukų digimas. Padės praskaidrinti dieną, nes puikiai tinka smulkiajai ir stambiajai motorikai lavinti. Žaisliukas neturi jokių ertmių ar kitų angų, todėl jame nesikaupia joks vanduo ir taip užkertamas kelias pelėsiui plisti žaislo viduje.  Tad drąsiai galima žaisti su „Gulbe“ vandenyje. Kramtukas kūdikiams „Gulbė“ pritaikytas visapusiškam naudojimui.

Priežiūra: po naudojimo  nuplaukite muiluotu vandeniu, ir nusausinkite. Laikykite sausoje vietoje. Nedėkite į indaplovę ar mikrobangų krosnelę. Nelaikykite pridėje prie šilumos šaltinio. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

Saugumas: alerginės reakcijos į natūralų kaučiuką gali pasireikšti, tačiau jos yra gan retos. Jei esate alergiški kaučiukui tada nenaudoti šio gaminio. Žaislo aštriais daiktais nebadyti, nepjaustyti ar kitaip negadinti. Jei pastebite įtrukimus ar įplišimus, išmeskite žaislą. Prieš duodant vaikui, nuimkite visas pakuotes. Pačią dėžutę pasilikite, nes joje yra svarbi informacija.

Pastaba: kaučiukas yra natūrali medžiaga, todėl laikui bėgant suyra natūraliai nepakenkdamas mūsų aplinkai. Produktas gali būti pažeistas jei po naudojimo paliekate ant tiesioginių saulės spindulių arba vandenyje.

TE-SWN02-WT

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika