• Išparduota

Kelioninis naktipuodis, sulankstomas Buubla - rožinis

Kelioninis naktipuodis Buubla, sulankstomas - rožinis. Tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Toks saugus bei praktiškas, jog gali naudoti ir pradedantieji ir patyrusieji. Visos detalės apgalvotos ir sukurtos taip kad būtų ergonomiška mažyliams atsisėsti ir atsistoti. Šis naktipuodis tiks ne tik namams, bet ir kelionėms. Greitai, nesudėtingai susilanksto ir susisega su Velcro dirželiu (yra komplekte). Tad yra lengvas bei kompaktiškas puoduktas kurį bus patogu nešti ar transportuoti kartu su savimi. Kelioninis naktipuodis, sulankstomas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, jame nerasite ftalatų, PVC ar BPA. Buubla puodukas yra patentuotas išradimas, džiuginantis kiekvieno suaugusiojo ir vaiko akis, savo linijomis ir formomis sukurdamas harmoningą aplinką.

Buubla
6430070220062
29,95 €
Išparduota

Kelioninis naktipuodis Buubla, sulankstomas - rožinis. Nebereikės įsigyti namams ar kelionėms skirto puoduko mažyliams. Buubla sukūrė patogų ir praktišką naudojimui naktipuodį iš ekologiškų medžiagų, saugų vaikams ir draugišką mūsų aplinkai. Šį puoduką, skirtą tiek mergaitėms, tiek berniukams labai patogu transportuoti. Kadangi greitai susilanksto ir susisega su Velcro dirželiu, už kurio patogu suimti ir neštis kartu su savimi. Naktipuodis yra nesunkus – tik 385g. Užima nedaug vietos, o tai labai svarbu keliaujantiems. Taip pat galima įsigyti ir Buubla krepšį specialiai sukurtą sulankstomam kelioniniui naktipuodžiui įdėti. Skandinaviško dizaino puoduko paprastos ir aiškios linijos sukuria malonią atmosferą. Tuo pačiu kelioninis naktipuodis Buubla, džiugins kiekvieno suaugusiojo ir vaiko akis savo formomis ir spalvomis.

Savybės:

Greitai ir lengvai sulankstomas,

Pasižymi universalumu ir praktiškumu.

Svoris – 358g

Tinka visiems puoduko amžiaus vaikams (dažniausiai nuo 1 iki 4 metų)

Pagamintas iš aplinkai draugiška PP medžiaga

Itin lengva plauti ir prižiūrėti

Saugus naudoti vaikams

Spalva – rožinė

Pastaba: rekomenduojama laikyti puoduką atidarytą kai netransportuojame. Kadangi sulankščius ir atidarius puoduką gali atsirasti nedidelių raukšlių, kurios laikui begant išnyksta po išskleidimo . Kuo ilgiau laikome sulanksčius tuo matomesnės raukšlės gali atsirasti. Raukšlės neturi jokios įtakos puoduko funkcionalumui.

6430070220062

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika