• −20%

Petu Petu pliušinis meškiukas, Teddy grey

Pilkas ir itin mielas pliušinis meškiukas norėtų tapti kiekvieno vaiko geriausiu draugu. Klasikinė šio meškiuko išvaizda jau sužavėjo nevieną vaiką ir suaugusįjį. Malonus liesti, taip ir norisi iškart apkabinti šį žavų meškiną. Apvalutis, pilkanosis Petu Petu pliušinis meškiukas pasiruošęs naujiems nuotykiams ir kelionėms su Jumis kartu. 

petu petu
16,00 €
12,80 € Sutaupote 20%
Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Petu Petu pliušinis meškiukas pagamintas iš 100% poliesterio. Poliesteris yra ypatingas audinys, kuris puikiai šildo ir labai malonus liesti. Tad neabejojame, kad vaikučiui bus daug šilčiau miegoti apsikabinus šį meškiuką. Išoriškai meškiuko kailis gali pasirodyti kaip vilnonis, tačiau yra begalo švelnus ir minkštas. Audinys atsparus šviesai ir šilumai. Žaislą galimą skalbti ir nebijoti, kad praras formas ar pakeis spalvą. Žaislas lengvai prižiūrimas ir greitai džiūstantis. Petu Petu pliušinis meškiukas pilkos spalvos turi draugą, tai lygiai toks pat meškiukas tik rudos spalvos. Kurį taip pat galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Juk visados smagiau dviese. 

Medžiaga: 100% poliesteris

Dydis: 28cm

Spalva: pilka

Priežiūra: žaislas tinkamas skalbti automatine skalbimo mašina, tačiau nemėgsta aukštos temperatūros. Optimalu jį skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Audinio negalima balinti (jis ir taip atsparus šviesai). Skalbiant automatine mašina geriau naudoti "švelnią" programą. 

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo Politika